«Радій»: приймально-здавальні та приймальні випробування для енергоблоку №3 ВП РАЕС
29.05.2019Приймально-здавальні випробування комплектної трансформаторної підстанції КТП-1000-3
07.06.2019Хороший фахівець завжди прагне нових знань і відкриттів, без яких неможливий процес самовдосконалення та розвитку.
Останній тиждень травня та початок червня 2019 року стали дуже плідними та багатими на події освітнього характеру для працівників «Радія».
23 травня 2019 року керівник відділу валідації та дедикації, сертифікований IREB Requirements Engineer Євген Бульба у конференц-залі «Смартхол» провів семінар на тему «Інженерія вимог. Найкращі практики від IREB».
Метою семінару було введення в інженерію вимог, розуміння ролі та обов'язків інженера за вимогами, ознайомлення з техніками виявлення та документування вимог, а також визначення підходів до валідації та управління вимогами.
Семінар був призначений для фахівців, які працюють у розробці вимог: для інженерів, розробників та керівників проектів. Спікер детально представив основні терміни та техніки виявлення, документування, валідації та управління вимогами, які рекомендує IREB. Учасники тренінгу активно ділилися своїми думками та з цікавістю обговорювали цю тему.
30 травня 2019 року в смарт-холі «Радія» було проведено круглий стіл на тему «Актуальні питання охорони праці та безпеки нехарчової продукції» за участю представників Управління Держпраці України в Кіровоградській області, відділу організації Державного та ринкового нагляду та Кропивницького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області. Здоров'я людини – найвища цінність, а безпека – головний принцип роботи виробництва.
Із 3 по 7 червня 2019 року інженери-конструктори з КБ та інших підрозділів ПАТ «НВП «Радій» проходили «Курс М2. Тривимірне моделювання деталей та складальних одиниць у системі КОМПАС-3D». Тренер Олександр Верстюк – технічний спеціаліст компанії «Інформаційні технології САПР» – продемонстрував спеціалістам основні навички щодо ефективного використання системи КОМПАС-3D для вирішення їхніх щоденних практичних завдань, пов'язаних із проектуванням виробів у галузі машинобудування.
Правильне використання концепції роботи, закладеної у систему, дає змогу значно скоротити терміни конструкторської підготовки виробництва, підвищити якість і ефективність конструкторських рішень, знизити витрати на доопрацювання виробу.
Важливо не боятися пробувати нові види професійної діяльності, не пасувати перед невідомим, і тоді все вдасться.