Гарантована безпека промислових об'єктів

RadICom – надійна, гнучка платформа, яка добре масштабується. Обладнання на основі RadICom забезпечує функціональну та кібербезпеку для промислових систем, використовуючи інноваційні технології. Компоненти платформи RadICom спроєктовано відповідно до чинних стандартів МЕК. Платформа RadICom складається з логічного модуля, базових модулів введення/виведення та спеціальних модулів, встановлених у сейсмічно кваліфікованих шасі.

Гарантована безпека промислових об'єктів

RadICom – надійна, гнучка платформа, яка добре масштабується. Обладнання на основі RadICom забезпечує функціональну та кібербезпеку для промислових систем, використовуючи інноваційні технології. Компоненти платформи RadICom спроєктовано відповідно до чинних стандартів МЕК. Платформа RadICom складається з логічного модуля, базових модулів введення/виведення та спеціальних модулів, встановлених у сейсмічно кваліфікованих шасі.

Логічний модуль (LM)

Логічний модуль (LM) – ядро платформи, що реалізує логіку користувача. З цією метою LM здійснює обмін даними з усіма іншими модулями, встановленими в шасі, виконує самодіагностику та контролює обмін даними із зовнішніми шасі та системами.

Модуль аналогових входів (АІМ)

Модуль аналогових входів (AIM) з високим ступенем інтеграції призначений для збирання аналогових даних від польових пристроїв. Модуль має 32 аналогових входи із апаратним резервуванням, вбудованою фільтрацією та калібруванням. Інформація з цих входів надалі використовується логічним модулем (LM). Також AIM виконує всеосяжну та безперервну самодіагностику для контролю безпеки та цілісності кожного входу і всіх функцій модуля.

Модуль аналогових виходів (АОМ)

Модуль аналогових виходів (AOM) з високим ступенем інтеграції призначений для формування вихідних аналогових сигналів. Модуль має 32 незалежних, надійних і гальванічно ізольованих виходи. Логічний модуль (LM) використовує модуль аналогових виходів для управління польовими пристроями, індикаторами тощо. Також AOM виконує всеосяжну та безперервну самодіагностику для контролю безпеки та цілісності кожного виходу і всіх функцій модуля.

Модуль дискретних входів (DIM)

Модуль дискретних входів (DIM) з високим ступенем інтеграції призначений для приймання дискретних сигналів типу «сухий контакт». Модуль має 64 незалежних входи. Інформація з цих входів надалі використовується логічним модулем (LM). Також DIM виконує всеосяжну та безперервну самодіагностику для контролю безпеки та цілісності кожного входу і всіх функцій модуля.

Модуль дискретних виходів (DOM)

Модуль дискретних виходів (DOM) з високим ступенем інтеграції призначений для формування дискретних сигналів. Модуль має 32 незалежних, надійних і гальванічно ізольованих дискретних виходи.  Логічний модуль (LM) використовує модуль дискретних виходів для управління польовими пристроями, індикаторами тощо. Також DOM виконує всеосяжну та безперервну самодіагностику для контролю безпеки та цілісності кожного виходу і всіх функцій модуля.

Модуль оптичного зв`язку (OCM)

Модуль оптичного зв`язку (OCM) призначений для приймання та передавання даних за допомогою п`яти незалежних, кваліфікованих за вимогами безпеки оптоволоконних інтерфейсів типу «точка-точка», які використовуються для розширення платформи RadICom за рахунок додаткових шасі (від OCM до OCM або від OCM до LM). Також OCM виконує всеосяжну та безперервну самодіагностику для контролю безпеки та цілісності кожного інтерфейсу та всіх функцій модуля і передавання даних. 

Модуль введення резистивної інформації (RIM)

Модуль введення резистивної інформації (RIM) з високим ступенем інтеграції призначений для приймання резистивних даних. Модуль має 16 незалежних, надійних і гальванічно ізольованих входи із вбудованою фільтрацією та калібруванням. Інформація з цих входів надалі використовується логічним модулем (LM). Також RIM виконує всеосяжну та безперервну самодіагностику для контролю безпеки та цілісності кожного входу та всіх функцій модуля.

Модуль введення температурної інформації (TIM)

Модуль введення температурної інформації (TIM) з високим ступенем інтеграції призначений для приймання сигналів термопар. Модуль має 32 незалежних, надійних і гальванічно ізольованих входи із вбудованою фільтрацією та калібруванням. Інформація з цих входів надалі використовується логічним модулем (LM). Також TIM виконує всеосяжну та безперервну самодіагностику для контролю безпеки та цілісності кожного входу і всіх функцій модуля.

Компанія «Радій» Кропивницький – один із ключових постачальників для програми модернізації обладнання для АЕС України. Підприємство має унікальне портфоліо реалізованих проєктів для промислових об’єктів. Головною розробкою є новітня цифрова інформаційно-керуюча платформа Радіком, основою якої є модуль ПЛІС (програмовані логічні інтегральні схеми).