Досягнення компанії "Радій" насамперед є заслугою колективу. «Радій» – це 8 конструкторських бюро, в яких працює понад 300 талановитих дизайнерів-розробників, які створюють унікальні технічні рішення для енергетики, будівництва, транспортної галузі та інших видів промисловості.

Конструкторське бюро автоматизованих систем управління технологічними процесами (КБ АСУ ТП)

КБ АСУ ТП розробило платформу RADIY, яка замінила уніфіковані комплекси технічних засобів (УКТС). Для діючих атомних електростанцій компанія “Радій” виготовила і поставила понад 70 ІУС на основі платформи RADIY. Також конструктори КБ створили цифрові інформаційно-керуючі платформи RadICS і RadiCOM,  що базуються на технології FPGА, яка успішно використовується в проєктах модернізації для ядерних ринків і в проєктах модернізації ІУС для теплових електростанцій.

Конструкторське бюро електротехнічного обладнання (КБЕО)

Фахівці КБЕО займаються розробкою різноманітного електротехнічного обладнання для потреб атомних, теплових електростанцій і для інших сфер промисловості. Шафи електричні розподільні (ШЕР), розроблені КБЕО, були застосовані для заміни застарілого розподільного обладнання (типу РТЗО) на АЕС з реакторами типу ВВЕР.

Конструкторське бюро освітлювальних систем і систем пожежної сигналізації (КБ ОС і СПС)

Займається розробкою, випробуваннями і супроводом протягом усього життєвого циклу світлотехнічної продукції та систем пожежної сигналізації. КБ розробляє освітлювальні прилади та системи вуличного, промислового та внутрішнього освітлення, світильники для аграрних і тваринницьких об'єктів, а також системи освітлення спеціального призначення (вибухозахищені, високотемпературні, з примусовим охолодженням, низьковольтні, двофазні та резервні.

Служба головного конструктора (СГК)

Забезпечує супровід і підготовку конструкторської документації, розробку і впровадження нових і вдосконалення чинних технологічних процесів на виготовлення продукції.

Конструкторсько-технологічний відділ (КТВ) цеху №5

Розробляє конструкторську документацію на технологічне оснащення та інструмент, а також супровідну документацію внутрішнього призначення на нестандартне обладнання, вузли та деталі основного обладнання, що вийшли з ладу і підлягають ремонту.

Конструкторське бюро програмно-технічних засобів і систем (КБ ПТЗС)

Займається розробкою, випробуваннями і супроводом різноманітних електронних і програмованих електронних виробів, які використовуються в проєктах з реверс-інжинірингу, модернізації (реконструкції) існуючих і / або проєктах зі створення нових ІУС.

Конструкторське бюро засобів аналізу фізичних процесів (КБ ЗАФП)

Розробляє системи сейсмічного захисту, обладнання для атестації та калібрування виробів на атомних електростанціях, а також обладнання для різних систем моніторингу.

Конструкторське бюро заводу рульової гідромеханіки (КБ ЗВРГ)

Розробляє, виготовляє та здійснює ремонт обладнання і деталей (вузлів) для гідропідсилювачів систем рульового управління для українських та іноземних автовиробників. Також завод випускає механізми електричні однооборотні (МЕО) для промислового виробництва, зокрема для атомних електростанцій.