Пріоритет компанії «Радій» - створення

високоякісної, надійної, безпечної і

конкурентоспроможної продукції.

Компанія «Радій» пропонує сучасні рішення для промисловості. «Радій» – національний лідер у енергетичній галузі України із багаторічною історією, цінностями і традиціями.

Історія компанії

Історія компанії «Радій» стала частиною становлення промисловості (і як її частини – енергетики) в Україні. Лише обраним компаніям вдалося настільки серйозно вплинути на вітчизняне виробництво. Це історія цілеспрямованих людей – великих професіоналів, які люблять свою справу.

Корпоративна культура

Ми підтримуємо корпоративну культуру, засновану на довірі та взаємоповазі.

Ми ефективно використовуємо свої знання, досвід і час для досягнення спільного з нашими замовниками успіху.

Керівництво

Команда «Радій» – це професіонали своєї справи, які самовіддано працюють задля повного виконання зобов'язань перед клієнтами. Наша команда керівників несе абсолютну відповідальність за свою роботу.

Політика якості

Продукція, технології і система менеджменту якості компанії «Радій» повністю відповідають основним міжнародним і європейським стандартам. Продукція «Радій» є безпечною для споживачів і навколишнього середовища, відповідно до вимог гармонізованих стандартів ЄС і європейських директив.

Компанія «Радій» Кропивницький розробляє та постачає інформаційно-цифрові системи безпеки для АЕС, ТЕС України, що виготовлені на базі ПЛІС (програмованих логічних інтегральних схем) та обладнання для промислових підприємств України та світу. Продукція компанії має всі необхідні ліцензії та сертифікати і відповідає нормативним вимогам.