Компанія radiy пропонує сучасні рішення для ТЕС. radiy — розробник та виробник основного та допоміжного обладнання, необхідного для вироблення електричної і теплової енергії на теплових електростанціях. Компанія також має успішний досвід в проєктах модернізації ТЕС (Проєкт із розробки, виготовлення та встановлення програмно-технічного комплексу системи контролю і управління (ПТК СКУ ТЕС) для українських ТЕС).

Завод рульової гідромеханіки представляє механізми електричні багатооборотні (МЕО), які призначені для переміщення органів регулювання в системах автоматичного керування технологічними процесами.

Конструкторське бюро засобів аналізу фізичних процесів пропонує для потреб ТЕС атестаційне обладнання, обладнання для побудови систем моніторингу, обладнання загального призначення та спеціальні системи сейсмічного захисту.

Компанія radiy розробляє та виготовляє обладнання для ТЕС, що базується на цифровій інформаційно-керуючій платформі RadICS. Обладнання на основі технології FPGA має високий ступінь інтеграції, компактність забезпечує оптимізацію архітектури систем, що керують, зі зменшенням кількості та номенклатури складових частин у порівнянні з іншими системами.

Обладнання для ТЕС на основі цифрової платформи RadICom – це надійні багатофункціональні системи. RadICom має масштабований дизайн, а обладнання на її основі забезпечує функціональну і кібербезпеку для промислових систем. Компоненти платформи RadICom спроєктовані відповідно до чинних стандартів МЕК.