Представники компанії “Радікс” (Україна) на робочій зустрічі Nuclear Industry Assessment Committee
15.11.2019Приймально-здавальні випробування комплекту програмно-технічного комплексу першого каналу керуючої системи безпеки для енергоблоку №1 ВП ХАЕС
13.12.2019Перший хакатон у Кропивницькому «Smart Krop», який тривав протягом двох днів, 07-08 грудня 2019 року, підтвердив надзвичайно високий рівень професіоналізму та соціальної відповідальності міських майстрів ІТ - сфери. Команда компанії Radiy теж увійшла до списку учасників «Smart Krop».
За умовами хакатону, команди протягом 48 годин працювали над пошуками рішень для створення сучасних електронних сервісів, які мають зробити міську владу Кропивницького прозорою та відкритою, а життя городян – зручним та комфортним.
Організатори творчого турніру програмістів запропонували учасникам розробити програмне забезпечення або запропонувати власні IT-рішення у трьох сферах життєдіяльності суспільства міста: освіта, охорона здоров'я та торгівля та виявити цікаві власні IT-ініціативи.
Команда компанії Radiy під назвою Radiy-1 включала фахівців конструкторського бюро електротехнічного обладнання (КБ ЕО) Дмитра Багаченка, Івана Мезенцева та Костянтина Феськова. Radiy-1 представила на розгляд комісії відразу два сервіси: "Розумний перехід" та "Датчики небезпечної рослинності".
«Розумний перехід» (посилання на презентацію проєкту) працює за таким принципом: зазвичай світильники, які розміщені вздовж дороги, у нічний час доби або рано-вранці працюють не на повну потужність, освітлюючи ділянки доріг недостатньо яскраво; коли людина підходить до переходу, то датчики "Розумного переходу" спрацьовують таким чином, що включаються на повну потужність; у той же час ближні до переходу світильники в міру наближення до цієї ділянки поступово по одному теж підвищують яскравість. «Розумний перехід» розроблено з метою безпеки пішоходів та збільшення рівня концентрації уваги водіїв. Реалізація проєкту дозволить організувати безпечні переходи у вечірній та нічний час на магістралях зі жвавим рухом транспорту.
Другий проєкт – "Датчики небезпечної рослинності" – поки що знаходиться на стадії розробки та передбачає збір даних та інформування мешканців про рівень забруднення повітря шкідливими викидами або небезпечними природними речовинами, наприклад, алергенним пилком.