![](https://radiy.com/wp-content/uploads/2022/07/SHafa2.jpg)
Приймальні випробування панелей, шаф, ящиків силових живлення та ящиків протяжних для ВП ЮУАЕС
03.09.2019![](https://radiy.com/wp-content/uploads/2022/07/СЕРТИФИКАТ_общ_ru.jpg)
Система менеджменту якості підприємства «Радій» успішно пройшла ресертифікаційний аудит
27.09.2019Головною цінністю будь-якої компанії є люди, які там працюють. Вшанування співробітників компанії «Радій» напередодні міських свят стало вже чудовою традицією. Адже працівники підприємства працюють не лише на благо своєї компанії, а й для рідного міста.
11 вересня 2019 року у Міській раді м.Кропивницького відбулася церемонія нагородження, присвячена Дню міста. Грамоти Міської ради та Виконавчого комітету за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Кропивницького, відповідальність та наполегливість при виконанні професійних завдань, сумлінну працю та з нагоди відзначення 265-ї річниці заснування міста отримали начальник цеху №14 Ольга Бугайова та начальник цеху №5 Василь Гарбар.
![](https://radiy.com/wp-content/uploads/2022/07/Diplomy.jpg)
![](https://radiy.com/wp-content/uploads/2022/07/Garbar.jpg)